Niejaki Elliot Rodger, urodzony w Wielkiej Brytanii, lat 22 był prawiczkiem. Nigdy nie całował się z żadną dziewczyną, był samotny, zły i nie rozumiał dlaczego inni mają to czego on pragnął, a nigdy nie miał. Frustracja i przygnębienie spowodowało, że ten młody mężczyzna urządził masakrę na terenie Kalifornijskiego Uniwersytetu zabijając i raniąc wielu młodych ludzi.

91563059

Bez Tabu/Tabu

Dziewictwo to coś czego się wstydzimy. Szczególnie widoczne jest to na różnych portalach dla nastolatków, gdzie średnia wieku w momencie utraty dziewictwa to 13-14 lat. Jak więc czuję się osoba powyżej 20 roku życia będąc wciąż ”niedoświadczona” w tych sprawach? Pewnie okropnie. Dziś seks nie jest tak bardzo tabu jak był jeszcze 20 lat temu. Przez co w sytuacji, kiedy możemy się wypowiedzieć na ten temat, nie mamy nic do powiedzenia.

tk

Sprzedajemy, odbudowujemy, zatajamy. Wszystko, aby poczuć się lepiej. Ludzie nadali sobie prawo do oceniania kogoś na podstawie liczby odbytych stosunków, wysokości zarobków czy koloru skóry. To jest nienormalne. O ile prawiczki mają utrudnione życie, o tyle dziewice są rozchwytywane i bardzo pożądane. Czemu tak jest? bo tak. Dawniej dziewictwo było obdarzane szacunkiem. Traktowane jako skarb i dar. Dzisiaj musimy się go pozbyć jak najszybciej. Dzisiaj jest wstyd, zmęczenie i frustracja.

z15148774V

 

W idealnym świecie było by to:

humantrafficking6

Jednak każdego dnia dowiadujemy się jak bardzo nasz świat jest zły i zepsuty…..

Moralność?Etyka?pffff

Bowiem kiedyś ważne były trzy podstawowe warunki utraty dziewictwa:

20160220200835909024676
Nie z byle kim!
most_unusual_hotels
Nie byle gdzie!
young-couple-in-ho_3129339b
Nie byle jak!

 

Szkoda tylko, że nikt nie uświadamia nas wcześniej……

 

J.K.