Żyjemy w przekonaniu, że faceci myślą o seksie 24h na dobę. Większość napewno, ale czy wszyscy? Jak czuje się kobieta, która ma większą ochotę na seks niż jej mężczyzna?  Czy życie w ciągłym stresie związanym z popędem seksualnym wpływa na relacje partnerów?

thumb31_8594026

Seks jest bardzo ważnym elementem składającym się na udany związek. Od tego jaki jest zależy poziom naszego zaangażowania w pięlegnowanie życia z drugą osobą. Co się dzieje w sytuacji kiedy to kobieta „myśli po męsku”?

Po pierwsze w swoich oczach widzi, że coś jest z nią nie tak, bo przecież to facet powinien mieć zawsze ochote.  stop-controllingCzuje się źle bo zaczyna myśleć, że jest poprostu zboczona…. To dla niej sygnał, że coś chyba jest nie tego.  Częstą przyczyną jest fakt, że wielu mężczyzn przez oglądanie filmów porno i masturbację nie jest w stanie fizycznie i psychicznie uprawiać seksu z własną partnerką. To duży problem. Bywa również tak, że mężczyzna jest poprostu zapracowany i nie jest w stanie zaspokoić swojej partnerki na każde jej zawołanie.

Niektórzy wypominają zwiększone libido  swoim partnerkom, jakby to było coś złego. _main_open_relationship

Najważniejsza- moim zdaniem,  w relacjach międzyludzkich jest rozmowa, tak i w tej kwestii. Szczera rozmowa o swoich potrzebach i możliwych rozwiązaniach tego problemu. W ekstremalnych warunkach dochodzić może do zdrady i rozstania, ale jeśli chcemy walczyć o związek to tylko przez rozmowę. Część dziewczyn z taką przypadłością pożera wzrokiem przystojniaków spotkanych to tu to tam. Fantazja jest raczej na porządku dziennym. W grę wchodzą również wibratory i inne jednoosobowe zaspokajacze seksualnych potrzeb.rupture-amoureuse-traumatisme Może już go nie pociągam? Może się mną znudził? Nie wiem, być może. Ja polecam rozmowę, jeśli i to zawiedzie przeczekać, przetrzymać chwilę partnera, nie inicjować zbliżenia i czekać co też nasz ukochany wymyśli.

P.S. Gorzej jeśli nic się nie zrobi i nasz związek zamieni się w wiejący chłodem wyniszczający siebie samego organizm.

 

J.K.