fcb7fcccf834c5770a391c3153060370

Słodkości.

Cycki są zajebiste, nie ma co ukrywać, ale skąd się wzięły? bo po co to każdy wie. Kiedyś sex uprawiano w pozycji na pieska, bo podobno chodziliśmy kiedyś na czworakach.

od tylu

 Mleczny Inkubator.

Jak wiadomo główną funkcją cycków jest to żeby karmić dzieciaki mlekiem, ale podczas kontaktu skóra-skóra wytwarzany jest hormon, potocznie nazywany hormonem bliskości, który powoduje wzmocnienie  więzi pomiędzy matką i dzieckiem, jak również między kochankami. espacebuzz56091711a25ba

 

MTE3MHg2OTg,orgazm-przez-sen-nocny-orgazm Będąc w pozycji nie wyprostowanej faceci widzieli kobiece poślady i to one dawały im przyjemność dotyku podczas stosunku oraz podniecenie kiedy na nie patrzyli z za krzaków. Przejście w pozycję wyprostowaną, spowodowało powiększenie się kobiecych cycków tak, aby samce miały coś podobnego wyglądem do kobiecych tyłków do macania. Stąd przekonanie, że im obfitsze biusty tym lepsza podnieta.

exercise-information-women

 

Upodobania

Nie każdego kręcą cycki. Niektórzy ubóstwiają nadal pośladki, inni stali się amatorami kobiecych nóg, ramion czy cośkolwiek innego.comment_7WYrxKFPAMxdnFD3dMoPO8sTJKalW6bA Wszystkie te uwarunkowania wynikają z kultury i ze środowiska w jakim dany osobnik dorasta. Jak dla mnie dotykanie piersi i pośladków przez partnera jest najbardziej podniecające i powoduje wzmacnianie więzi między kochankami. Ktoś kiedyś powiedział, że stymulacja piersi rękami powoduje ich wzrost, ośmielę się to potwierdzić. Cycki są wtedy zadowolone i chętne do współpracy. Pieszczone systematycznie zwiększają swój rozmiar dając wszystkim zainteresowanym radość i szczęście.

 

Cycki są fajne. są miękkie, cieplutkie i przyjemne w dotyku. Nie trudno się domyślić, że nawet samym kobietom się podobają, a także osobom homoseksualnym. Dbajcie o swoje piersi i uwalniajcie je z tych niemiłych więzień jak najczęściej. Pieśćcie, dotykajcie i kochajcie swoje cycki bezwzględu na rozmiar i kraj pochodzenia. Na zdrowie!

 

 

J.K.